RU

Янукович розповів правду про "брехливих корупціонерів"

04.02.2011, 15:10
Янукович розповів правду про
b6812eae69a78c6a36152251a9cd8746.jpg

Янукович розповів правду про "брехливих корупціонерів"
Президент України Віктор Янукович вважає заяви про порушення демократичних стандартів в Україні спробою "корупціонерів і бюрократів" захистити себе від переслідування. Про це глава держави сказав, виступаючи на польсько-українському економічному форумі у Варшаві.

Президент сказав, що за останні 20 років незалежності України внаслідок нестачі економічних реформ у державі "закладено фундамент глобальної корупції", який намагається розбити нова влада. "Коли завдається такого сильного, нищівного удару за бюрократичною системою, вона реагує безумовно з такою ж силою. Тому ми сьогодні бачимо, як бюрократія, корупція прикривається в Україні демократичними гаслами", - сказав В.Янукович, якого цитує УНІАН.

Президент звинуватив авторів подібних заяв у поширенні неправдивої інформації. "Брешуть без совісті, спотворюють факти, за накрадені гроші наймають найманців в Європі, США і всередині країни... і дезорієнтують весь світ і українське суспільство", - зазначив Президент.

Він також звернув увагу, що реформи, які почала нова влада, насправді не сприяє популярності глави держави і уряду, висловивши переконання, що українці, яких він назвав мудрим народом, зрозуміють необхідність змін. "Країну треба змінювати, її треба змінювати, треба змінювати її обличчя... нам треба змінювати підходи, як-то кажуть, на 180 градусів, і ми це зробимо", - зазначив він.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини