Янукович розповів, чому залишив Богатирьову

22.04.2010, 15:00

Президент України Віктор Янукович не змінив свого політичного ставлення до Раїси Богатирьової, але залишив її Секретарем РНБО як фахівця. Про це глава держав

Президент України Віктор Янукович не змінив свого політичного ставлення до Раїси Богатирьової, але залишив її Секретарем РНБО як фахівця. Про це глава держави заявив сьогодні під час прес-конференції з регіональними ЗМІ.

"З політичного погляду, я не змінив ставлення до Раїси Богатирьової. Але ви, напевно, звернули увагу, що і у складі уряду, і в Адміністрації Президента є люди, які представляють не ті політичні сили, з якими ми йшли на вибори. Ми цих людей запрошували, передусім, як фахівців. А також з погляду, яку вони можуть принести користь країні", - наголосив Президент.

"Я прийняв таке рішення з цілого ряду фахівців, не тільки щодо Богатирьової, подивитися, на що вони здатні. Якщо вони відповідатимуть тим вимогам, які ми пред'являємо, вони будуть працювати", - наголосив В.Янукович.

Нагадаємо, раніше Президент України затвердив новий персональний склад Ради національної безпеки і оборони. Секретарем РНБО залишилася екс-регіонал Р.Богатирьова.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени