Янукович розповів, чому Партія регіонів підтримала відставку Яценюка

13.11.2008, 15:50

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович розповів, чому представники цієї політичної сили підтримали відставку Голови Верховної Ради

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович розповів, чому представники цієї політичної сили підтримали відставку Голови Верховної Ради Арсенія Яценюка. Про це він повідомив у своєму виступі, під час засідання опозиційного уряду.

"Чому ми вчора прийняли рішення щодо Голови Верховної Ради? Він сам зняв з себе відповідальність, коли написав заяву про звільнення. Фактично він зняв з себе відповідальність, тому і парламент не працював. Це єдина відповідь, яка є. Всі інші дії, можливо, вони викликають, як-то кажуть, негатив у суспільстві і за його межами, і нам недобре на все це дивитися, але що робити, якщо вони учепилися в свої крісла і для них це головне в своєму житті. Де країна? Де ж цей патріотизм, про який вони весь час говорили?", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, 12 листопада Верховна Рада відкликала А.Яценюка з посади спікера парламенту. Таке рішення підтримали 233 депутати: 175 депутатів від Партії регіонів, 1 депутат від БЮТ, 10 - від НУНС, 27 - від КПУ і 20 - від Блоку Литвина.

Детальніше про політичні баталії в Україні у статті "Бої за місце під куполом" >>>
Довідка про Партію регіонів >>>

Усе про події в парламенті >>>