RU

Янукович розпорядився готуватися до будівництва моста через Керченську протоку

11.05.2010, 13:15

Янукович розпорядився готуватися до будівництва моста через Керченську протоку

Президент України Віктор Янукович доручив створити Міжвідомчу робочу групу для підготовки рішення про будівництво транспортного мостового переходу через Керченську протоку. Про це йдеться у дорученні, підписаному главою держави за результатами робочої зустрічі з Головою Ради міністрів АР Крим.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, згідно з дорученням, Прем'єр-міністр України і Голова Ради міністрів АРК повинні в чітко визначені главою держави строки здійснити ряд заходів. Зокрема йдеться про розроблення і представлення Президенту для подальшого внесення у Верховну Раду законопроекту "Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим", який має визначати повноваження Ради міністрів АРК і республіканських органів виконавчої влади.

Також серед завдань - створення Міжвідомчої робочої групи для підготовки рішення про будівництво транспортного мостового переходу через Керченську протоку. Крім того, має бути пришвидшена підготовка і забезпечено внесення у Верховну Раду законопроекту про функціонування вільних економічних зон і територій пріоритетного розвитку на території АРК.

Мають бути розроблені і у встановленому порядку внесені на розгляд Верховної Ради законопроекти про упорядкування земельних відносин в АРК, передбачивши право розпорядження Радою міністрів Криму земельними ділянками окремих категорій.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини