RU

Янукович розкритикував Єжеля і готовий до радикальних кадрових рішень

08.07.2010, 15:35

Президент України Віктор Янукович обурений ситуацією, яка склалася у Збройних Силах України, і готовий приймати радикальні рішення, зокрема кадрові. Про це він заявив сьогодні на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава держави розповів, що декілька днів тому був у Криму, де обговорювалося питання проведення саміту глав держави. "У неділю пройде свято Військово-морського і річкового флоту. Я готовий подивитися, як йде ситуація. Почав питати керівника військової частини, як вони виконують бойові завдання. Він відповів: ситуація у нас дуже складна, і виконувати завдання ми не готові. Я спитав його, коли приїде Міністр. Він відповів мені: завтра, у неділю. Якщо приймаються рішення про проведення заходів, Міністр повинен приїжджати зазделегідь", - сказав В.Янукович.

Він зазначив, що це тільки те, що він має право сказати на камеру. "Я прийняв рішення розглянути це питання на РНБО. Ми вдруге розглядаємо це питання. Перший раз він розглядався у квітні, але відтоді я не помітив ініціативи, того хвилювання, яке повинне бути, тим більше у тих, хто носить погони і повинен піклуватися про державу", - сказав Президент.

"У мене є відчуття, що треба приймати радикальні рішення і з кадрових питань, і з фінансування. Я не збираюся чекати, поки півень прокукарекає. Ми будемо приймати рішення сьогодні", - наголосив В.Янукович.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини