RU

Янукович розкритикував законопроект Табачника про вищу освіту

12.05.2011, 17:25

Президент України Віктор Янукович розкритикував законопроект міністра освіти і науки України Дмитра Табачника про вищу освіту. Про це глава держави говорив сьогодні під час засідання ради Комітету з економічних реформ з питань реформування медичної, освітньої сфери і житлово-комунального господарства.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович зазначив, що проект закону повинен був стимулювати підвищення якості освіти і створити умови для інтеграції в європейський простір освіти і наукових досліджень. "Але поки цей закон також створив протестні настрої громадян, яких можна було уникнути", - сказав він.

За словами В.Януковича, законопроект замість розширення автономії вишів "продовжує практику фактично тотального контролю чиновників за вишами". Президент наголосив, що це недопустимо. Також він зазначив, що законопроект не дає відповіді на питання, як пов'язати науку і освіту в дослідницьких наукових установах, а також освіту і практику в прикладних. "Відповіді немає. Треба допрацювати, Миколо Яновичу (Азаров - ред.). Ми вже розуміємо, що це недолік", - сказав Президент.

Також В.Янукович звернув увагу на те, що у проекті не запропоновані механізми комерціалізації наукових досягнень.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>

Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини