RU

Янукович розкаже, як він на посаді Президента буде вирішувати проблеми

15.10.2009, 12:59

На з'їзді Партії регіонів 23 жовтня Віктор Янукович представить свою передвиборчу програму "Україна для людей". Про це лідер Партії регіонів заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович сказав: "Головні висновки програми "Почую кожного" лягли в основу моєї передвиборної програми під назвою "Україна для людей". Він відзначив, що на з'їзді партії публічно представить свою передвиборчу програму, в якій буде йтися про те, "як я на посаді Президента буду вирішувати головні проблеми нашої країни і людей".

"Я знаю, як це зробити. Я про це неодноразово говорив, і не тільки говорив - я показував на практиці, як треба управляти економічними законами для того, щоб зростала економіка і росло благополуччя людей", - сказав В.Янукович. Він вказав, що програма "Почую кожного" - це дійовий механізм спілкування з людьми.

За його словами, громадські приймальні будуть продовжувати свою роботу і надалі. Крім того, В.Янукович наголосив, що за два місяці роботи програми від населення надійшло понад 100 тис. звернень, а на колл-центр - понад 60 тисяч.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини