RU

Янукович радить шукати нових господарів "Межигір’я" без його допомоги

08.07.2011, 13:45
Янукович радить шукати нових господарів
252caf5322b1652d2b638b5555e2e9c7.jpg

Янукович радить шукати нових господарів "Межигір’я" без його допомоги

Президент України Віктор Янукович порадив журналістам продовжувати пошуки власників резиденції "Межигір’я". Про це він заявив на прес-конференції у Києві, відповідаючи на питання представника руху "Стоп - цензурі" про те, кому, крім президента, належить резиденція "Межигір’я" і об'єкти, що знаходиться на її території.

Що для кожної людини означає власний будинок? Це те святе, до чого не хотілося б, щоб хтось торкався. Я такий, як і всі. Я також жива людина. Навряд чи ви знайдете президента, який запрошував би до себе до спальні. Це ваша справа, те, чим ви займаєтеся. У мене є інші справи, які я вважаю більш важливими для країни, для людей. А в теніс я продовжую грати, плаваю. Якщо вам потрібні господарі ("Межигір’я", - ред.) - пошукайте їх, я упевнений, що вони знайдуться. Вони іноді приїжджають в Україну. Давайте ми з вами домовимося, що я, як і будь-яка людина, в гості запрошую тільки тих, кого вважаю за потрібне.

Глава держави також відзначив, що не збирається терпіти ультиматумів, які ставлять деякі журналісти. "Я хотів би сказати, чому я іноді вам так відповідаю. Насправді ми добре знаємо один одного вже довгий час, щоб зробити висновки хто є хто. Але я ніколи не буду терпіти мови ультиматумів, тієї мови, на якій ви зі мною розмовляєте. У вас вистачило… на ваше свято образити вашу колегу (президент мав на увазі свого прес-секретаря Дарку Чепак, яка раніше входила до руху "Стоп - цензурі", - ред.).

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>
Приватизація "Межигір’я": добірка новин>>>
Свобода слова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини