RU

Янукович, Пшонка і Льовочкіна зробили "молодіжний вибір"

21.03.2011, 11:40

У Верховній Раді України створено міжфракційне депутатське об'єднання "Молодіжний вибір". Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів, глава Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молоді регіони" Андрій Пінчук. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі регіоналів.

А.Пінчук зазначив, що основні завдання об'єднання - координація дій різних політичних сил з метою вироблення основних принципів державної молодіжної політики, сприяння підвищенню загального рівня життя молоді, створення умов для розвитку творчого потенціалу і самореалізації молодої людини в Україні.

До складу міжфракційного депутатського об'єднання "Молодіжний вибір" увійшли Ірина Бережна, Євген Волинець, Андрій Давиденко, Євген Царьков, Віктор Янукович, Андрій Пінчук, Вікторія Демьянчук, Юлія Льовочкіна, Владислав Каськів, Олександр Зац, Юлія Ковалевська, Руслан Князевич, Андрій Найденов, Олена Нетецька, Артем Синиця, Сергій Храпов, Віталій Хомутинник, Віктор Корж, Юрій Мірошніченко, Артем Пшонка, Ельбрус Тадеєв, Дмитро Шпенов, Владислав Забарський і Олена Бондаренко.

"Ініціативи органів студентського самоврядування і студентських профспілок, молодіжних і дитячих організацій повинні бути втілені у життя. Міжфракційне депутатське об'єднання може реалізувати дані ініціативи найбільш ефективно шляхом внесення відповідних змін до законодавства. Тому народні депутати, яким не байдужа доля молоді, не вагаючись прийняли рішення про об'єднання в ім'я досягнення поставлених цілей", - заявив А.Пінчук.

Андрій Пінчук: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини