RU

Янукович просить нардепів швидше знищувати корупцію

14.02.2011, 14:10
Янукович просить нардепів швидше знищувати корупцію - Фото
b69268861f31575a06dba994f9132649.jpg

Янукович просить нардепів швидше знищувати корупцію

Віктор Янукович наполягає, щоб антикорупційний законопроект N7487 було розглянуто парламентом у другому читанні на цьому пленарному тижні. Про це на засіданні погоджувальної ради повідомив представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Мірошниченко уточнив, що за президентським антикорупційним законопроектом, вже є рішення комітету і, враховуючи політичні обставини, і розмови про затягування з розглядом законопроекту, Президент просить включити його до порядку денного і розглянути на цьому пленарному тижні. "Хоч би на кінець тижня", - пояснив народний депутат.

"Це прохання, яке я повинен озвучити, тим більше ви пам'ятаєте, і опозиція ставила це питання. Президент наполягає, є рішення комітету залишити деякі розходження, які ми повинні узгодити не на рівні експертів, а на політичному рівні", - сказав він.

Нагадаємо, 23 грудня минулого року Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект "Про основи запобігання і протидії корупції в Україні", який Президент України В.Янукович вніс у парламент як невідкладний.

Цей документ передбачає розширення кола суб'єктів відповідальності за корупційні правопорушення, а також уточнення і конкретизацію умов віднесення до таких суб'єктів окремих осіб; введення нового порядку здійснення фінансового контролю, встановлення обов'язку декларування як прибутків, так і витрат, визначення термінів подачі декларації і опублікування в офіційних друкованих виданнях декларацій про майнове становище, прибутки і витрати чиновників.

Проектом впроваджує Єдиний державний реєстр осіб, що здійснили корупційні правопорушення, - єдину базу даних, в якій будуть зосереджені відомості про всіх осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Перед цим Верховна Рада визнала закони "Про основи запобігання і протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень" і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення" такими, що втратили силу.

Юрій Мірошниченко: біографія та добірка новин>>>
Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини