RU

Янукович пропонує вибирати Президента вже після Нового року

14.05.2009, 17:26

Найбільш доцільною датою проведення виборів Президента України буде 17 січня 2010 року. Про це сьогодні у Донецьку під час підходу до преси заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович. За його словами, немає сенсу гнати людей на вибори до Нового року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Партії регіонів, свою точку зору В.Янукович пояснив так: "Я консультувався з юристами. Є дві дати: 26 грудня і 17 січня. Не можна так ставитися до людей, щоб на Новий рік, як то кажуть, гнати їх на вибори. Я вважаю, давайте спочатку свята відсвяткуємо, а потім вибори проведемо... Кого народ вибере, такою й буде Україна".

Нагадаємо, Конституційний Суд визнав неконституційною Постанову Верховної Ради про призначення виборів Президента на 25 жовтня 2009 року. Відповідне рішення КСУ обнародував вчора Голова Конституційного Суду Андрій Стрижак.

Це означає, що підготовка до президентських виборів "заморожена" до нового рішення парламенту про дату їхнього проведення.

Сьогодні Президент України Віктор Ющенко привітав це рішення КСУ і закликав лідерів політичних сил парламенту, зокрема, БЮТ і Партію регіонів, виявити повагу до Конституції в цьому питанні. "Я закликаю провідні політичні сили парламенту поставитися з повагою до Конституції, поважати стабільність і робити так, як в цьому питанні імперативно визначає Основний Закон України. Впевнений, що у цьому питанні треба керуватися не політичною доцільністю того чи іншого кандидата", - сказав він.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини