RU

Янукович пропонує шукати депутатів не в комітетах, а в теплих краях

15.01.2009, 15:11

Верховна Рада України ухвалила закамуфльоване рішення піти на канікули. Про це лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив сьогодні, відкриваючи засідання опозиційного уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович уточнив: "Ми ж чудово розуміємо, що таке робота в округах і в комітетах. Ми нікого не знайдемо ні в комітетах, ні в округах. Поїдуть грітися у теплі краї. Ми це добре розуміємо. І, як то кажуть, їм до лампочки, що тут відбувається в країні зараз". У зв'язку з цим глава опозиційного уряду звернувся до ЗМІ з проханням обнародувати список депутатів, котрі проголосували за те, щоб два тижні замість канікул парламент працював не в пленарному режимі, а в комітетах і округах.

Нагадаємо, представники Партії регіонів наполягали на роботі в пленарному режимі протягом двох наступних тижнів, в тому числі і для того, щоб ще на третьої сесії Верховної Ради розглянути питання про резолюцію недовіри урядові.

Для того, щоб підготувати це питання і поставити його на розгляд, необхідно 10 робочих днів у пленарному режимі.

Замість цього парламентарі ухвалили рішення, що Верховна Рада на канікули не піде. Наступного тижня народні депутати працюватимуть у комітетах, а через тиждень - в округах. За відповідну постанову сьогодні віддали свої голоси 266 народних депутатів.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини