Янукович пропонує шукати депутатів не в комітетах, а в теплих краях

15.01.2009, 15:11

Верховна Рада України ухвалила закамуфльоване рішення піти на канікули. Про це лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив сьогодні, відкриваючи засідання опо

Верховна Рада України ухвалила закамуфльоване рішення піти на канікули. Про це лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив сьогодні, відкриваючи засідання опозиційного уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович уточнив: "Ми ж чудово розуміємо, що таке робота в округах і в комітетах. Ми нікого не знайдемо ні в комітетах, ні в округах. Поїдуть грітися у теплі краї. Ми це добре розуміємо. І, як то кажуть, їм до лампочки, що тут відбувається в країні зараз". У зв'язку з цим глава опозиційного уряду звернувся до ЗМІ з проханням обнародувати список депутатів, котрі проголосували за те, щоб два тижні замість канікул парламент працював не в пленарному режимі, а в комітетах і округах.

Нагадаємо, представники Партії регіонів наполягали на роботі в пленарному режимі протягом двох наступних тижнів, в тому числі і для того, щоб ще на третьої сесії Верховної Ради розглянути питання про резолюцію недовіри урядові.

Для того, щоб підготувати це питання і поставити його на розгляд, необхідно 10 робочих днів у пленарному режимі.

Замість цього парламентарі ухвалили рішення, що Верховна Рада на канікули не піде. Наступного тижня народні депутати працюватимуть у комітетах, а через тиждень - в округах. За відповідну постанову сьогодні віддали свої голоси 266 народних депутатів.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии