RU

Янукович пропонує набратися терпіння - реформи починаються

25.02.2011, 12:00

Президент України Віктор Янукович вважає, що українцям доведеться набратися терпіння і звикати до змін у країні. Про це він заявив сьогодні у вступному слові у межах проекту "Розмова з країною", присвяченого річниці інавгурації.

"Нам всім треба набратися терпіння для того, щоб ми змінили ситуацію на краще. А це означає, що нам треба змінити у багатьох напрямах життєдіяльності країни підходи… І, безумовно, звикнути до цих змін всьому суспільству", - зазначив він.

За його словами, усі ці зміни спрямовані на те, щоб підняти конкурентоздатність країни. "Ми живемо серед 182 країн світу, в конкурентному середовищі, і ми повинні знайти у цьому середовищі своє гідне місце", - зазначив глава української держави.

"Ми тільки почали реформи у семи напрямах життя нашої країни, а цього року практично у всіх напрямах… будуть всеохопні реформи", - додав він.

Коментуючи минулий рік свого президентства, В.Янукович зазначив: "Якби я сказав, що життя було дуже хорошим, я був би нещирим. Тому що я знав, скільки проблем мене чекає, коли йшов на вибори і готувався до цієї посади".

В.Янукович уточнив, що цього року владі вдалося зупинити падіння економіки - "ми отримали зростання економіки більше 4%, зростання виробництва - близько 11%", і подолати "величезний дефіцит бюджету, який був на початку 2010 року, а він був 15%".

Нагадаємо, "Розмова з країною" Президента В.Януковича присвячена першій річниці його президентства. У межах проекту будуть проведені прямі включення з 16 кутків країни, які транслюватимуть шість загальнонаціональних каналів.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини