RU

Янукович пропонує коаліції саморозпуститися

10.07.2008, 17:28

Коаліція не може працювати і має саморозпуститися. Так вважає лідер Партії регіонів Віктор Янукович, про це він заявив, відкриваючи засідання опозиційного уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Янукович зазначив, що за все те, що зараз відбувається в країні, несе відповідальність демократична коаліція і український уряд. "У цій ситуації, коли коаліція не здатна фактично виконувати свої обов'язки, є тільки один вихід - або їй саморозпуститися, пам'ятаючи про відповідальність перед виборцями, або є ще один вихід – це дострокові вибори", - сказав він.

Проте, В. Янукович наголосив, що дострокові вибори позитивних результатів ніколи не приносили. "І в ситуації, коли у нас економічна криза, політична криза, якщо ще додати дострокові вибори, ми можемо отримати фактично колапс в економіці, який дуже сильно відіб'ється на житті людей", - сказав В. Янукович. Тому, за його словами, Партія регіонів готова сьогодні до будь-яких переговорів аби стабілізувати ситуацію у парламенті і ухвалити закони, необхідні для захисту найвразливіших верств населення при зростанні цін. "Ми готові, якщо коаліція неспроможна сама голосувати в парламенті за бюджет, ми готові підтримати цей бюджет, але тільки з поправками, які б забезпечили захист людей", - наголосив лідер Партії регіонів.

Досьє на Віктора Януковича >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини