RU

Янукович прокоментував своє місце серед ворогів преси

04.05.2011, 14:25
Янукович прокоментував своє місце серед ворогів преси - Фото
295985a972f6b0b7387b6e08585ca182.jpg

Янукович прокоментував своє місце серед ворогів преси
Президент України Віктор Янукович просить представників ЗМІ навести конкретні приклади пригнічення в їхній діяльності з боку влади. Про це він сказав, відповідаючи на питання засобів масової інформації щодо рейтингу, представленого Інститутом масової інформації і Київською незалежною медіа-профспілкою.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента: В.Янукович наголосив: "Я прихильник того, що журналісти повинні виконувати свої обов'язки вільно. Я за те, щоб кількість вільних журналістів зростала, і преса у нас завжди була незалежною, але об'єктивною".

Також глава держави запропонував представникам ЗМІ навести конкретні приклади пригнічення в їхній діяльності з боку влади. "Я людина конкретна. Скажіть, де ви бачите це пригнічення з боку влади. Якщо вони є, ми будемо вживати заходів", - сказав Президент. "Я хотів би, щоб у нас у цьому питанні була чесна розмова, постійний діалог", - додав В.Янукович.

Нагадаємо, раніше Інститут масової інформації спільно з Київською незалежною медіа-профспілкою назвали "ворогів української преси". Очолив антирейтинг Президент України В.Янукович. На другому місці - Прем'єр-міністр Микола Азаров, третє місце дісталося чиновнику з Київської міськдержадміністрації Володимиру Стороженку.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Свобода слова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини