RU

Янукович про День Соборності: Східна і Західна України - єдині

21.01.2011, 12:00
Янукович про День Соборності: Східна і Західна України - єдині - Фото
3e19441b4dbd07a0bd5f7e9214401d74.jpg

Янукович про День Соборності: Східна і Західна України - єдині
Президент України Віктор Янукович привітав український народ з Днем Соборності України. Про це сказано у привітанні глави держави, яке для кореспондента ЛІГАБізнесІнформ процитувала заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

"22 січня 1919 року у Києві на Софійській площі було проголошено об'єднання Східної і Західної України в єдину соборну державу. Ця дата, цей чин народу залишив нащадкам приклад, прообраз майбутнього об'єднання. Пройшло багато років відтоді. Але бажання українців жити в об'єднаній, соборній державі завжди зміцнювало наш народ як зрілу світову спільноту, здатну будувати потужну, миролюбну, демократичну державу", - процитувала Г.Герман привітання глави держави.

Президент категорично засуджує будь-які спроби підірвати соборність і єдність українського народу, спроби протипоставити одну частину громадян іншій: "Я за те, щоб ми шукали спільне для людей, незалежне від того, проживають вони на Заході або на Сході України. У нас є це спільне - це бажання жити у добробуті і злагоді, мати змогу забезпечити майбутнє наших дітей, забезпечити немолодим людям гідну старість".

Глава держави наголосив, що 22 січня "ще раз дає нам приклад такого єднання навколо спільних цінностей. Вітаю Вас усіх з Днем Соборності, і цього року 20-річчя Незалежності давайте побажаємо нашій державі, нашому народові багаті і благі літа".

Коментуючи позицію Президента, Г.Герман зазначила, що "якщо ви візьмете всі виступи і висловлювання Президента на цю тему, то побачите, наскільки він послідовний у питанні соборності України, у питанні об'єднання народу". "Пам'ятайте, коли опозиція вийшла на вибори з кулаком? Вони всю Україну обважили своїми бордами з кулаками. Президент відповів на це дуже мудро: "Ви показуєте народові кулак, а я подаю руку - народові і вам, тому що не поділяю українців на своїх і чужих", - процитувала Г.Герман.

"Президент завжди старався зблизити людей, навіть тих, хто радикально відрізняється в настроях. Президент вірить, що єдність українців навколо ідеї добробуту і миру. Він дуже багато робить для цього", - сказала Г.Герман.

Нагадаємо, завтра, 22 січня, Україна святкує День Соборності України.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини