RU

Янукович пояснив, чому запрошені журналісти не потрапили у "Межигір’я"

25.02.2011, 14:10
Янукович пояснив, чому запрошені журналісти не потрапили у
294a77af1e9f36d29ca597861adc834c.jpg

Янукович пояснив, чому запрошені журналісти не потрапили у "Межигір’я"

Президент України Віктор Янукович "іноді не може давати вказівки своїй охороні". Про це він заявив сьогодні під час "Розмови з країною", реагуючи на репліку журналіста про те, що представників засобів масової інформації не пускають у "Межигір’я".

Журналіст поцікавився у Президента, чи не хоче він, як один з американських президентів, показати всій країні приклад і робити пробіжки щоранку. В.Янукович відповів: "Це питання окремо взятої людини і його фізичних можливостей".

"Я постійно і стабільно займаюся спортом, бігаю. Але бігаю на корті. Просто так бігати мені не вистачає часу, тому я економлю час. Трохи плаваю, трохи граю у теніс. Зараз трохи травмував праве коліно, колись було ліве. Але півтора години мінімум тричі в тиждень я граю у теніс. Якщо ви граєте, можу запросити", - сказав В.Янукович, звертаючись до присутніх у студії.

На це журналіст нагадав, що пресу не пускають у резиденцію В.Януковича у "Межигір’я", куди Президент публічно запросив представників ЗМІ ще у червні минулого року. У відповідь глава держави заявив: "Ви повинні зрозуміти, що я іноді не можу давати вказівки своїй охороні. Вони виконують свої обов'язки".

Нагадаємо, минулого року на прес-конференції В.Янукович запросив пресу в свою резиденцію у "Межигір’я", яка періодично стає об'єктом журналістських розслідувань. "Збираємося, прямо зараз поїдемо", - запропонував він у відповідь на питання, коли ж відбудеться такий візит. "Скільки вам треба? Автобус? Два? Три? Ганно Миколаївно (Герман, - ред.), організуйте! Тільки майте на увазі, що у мене там півтора гектара, де я власник, далі заборонено. Я вас на ці півтора гектара запрошую, я відкритий", - заявив він.

Г.Герман пообіцяла виконати доручення глави держави. Однак обіцяна поїздка зірвалася. Через півгодини очікування під стінами Адміністрації Президента до журналістів спустилася Г.Герман і заявила, що не впоралася з організацією.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини