RU

Янукович поверне міністра охорони здоров'я на старе місце

17.05.2011, 14:40
Янукович поверне міністра охорони здоров'я на старе місце - Фото
da3b4c353d363ef1b5a8c6106501fd3e.jpg

Янукович поверне міністра охорони здоров'я на старе місце

Президент України Віктор Янукович підтвердив існування заяв про звільнення міністра охорони здоров'я Іллі Ємця і львівського губернатора Михайла Цимбалюка.

"Справді ці заяви є, вони написані", - сказав глава держави сьогодні у Миколаєві, відповідаючи на питання представників ЗМІ.

Щодо міністра охорони здоров'я, на цю посаду повинна прийти інша людина, вважає Президент. За його словами, у нього була тривала розмова з І.Ємцем. "Він чудовий фахівець, очолював один із найсучасніших центрів кардіохирургії (Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардиохірургії МОЗу України, - ред.). Це було головною мотивацією запрошення його на цю високу посаду - міністра. Але йому не вдалося налагодити роботу міністерства належно - щоб міністерство охорони здоров'я почало ефективно працювати, і головне - щоб почали здійснюватися реформи, які ми намітили і які надто необхідні", - констатував В. Янукович.

Внаслідок такої неефективної роботи, зазначив Президент, страждають люди. Глава держави наголосив, що сьогодні не можна чекати, коли чиновники почнуть працювати краще. "Я зрозумів, що нам краще його (І. Ємець, - ред.) повернути на ту роботу, де він до цього працював і був там ефективним. А на цю посаду підібрати людину, яка за короткий проміжок часу була б здатна організувати, зібрати навколо себе команду, яка працювала б ефективно, пішла шляхом реформ, почала поліпшувати ситуацію у системі охорони здоров'я країни", - сказав В.Янукович.

"Ми не можемо нікого чекати. Я несу за це відповідальність. Ми зобов'язані рухатися уперед так, як обіцяли людям", - резюмував Президент.

Водночас, як повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ прес-секретар І.Ємця Сергій Нагорянський, наразі офіційних сповіщень про те, що міністр справді звільнений з посади, немає. "Офіційно ще ніяких повідомлень не надходило. Ми маємо у своєму розпорядженні лише ту інформацію, яка є у ЗМІ", - сказав він.

Щодо губернатора Львівщини М.Цимбалюка, як зазначив Президент В.Янукович, відповідь щодо його перебування на посаді буде надана після того, як закінчить свою роботу державна комісія на чолі з Генпрокуратурою. "Коли ми побачимо повну картину подій, що відбулися 9 травня на Львівщині" - додав Президент.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Ілля Ємець: біографія та добірка новин>>>
Михайло Цимбалюк: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини