RU

Янукович поставив мету - вивести Україну з аутсайдерів

16.09.2010, 14:45

Президент України Віктор Янукович планує вивести Україну з аутсайдерів і просить суддів стати його партнерами на цьому шляху. Про це він заявив сьогодні у Києві, виступаючи перед делегатами десятого позачергового З'їзду суддів України.

Як повідомляє прес-служба Президента, В.Янукович наголосив: "Метою мого перебування на посту Президента є виведення України з аутсайдерів європейських країн. Наша держава має всі можливості і повинна протягом наступних п'яти років стати рівноправним членом європейського співтовариства. Без незалежного, кваліфікованого суду це неможливо. Закликаю вас стати моїми партнерами на цьому шляху".

"Звернення "Ваша честь!" - це не просто слова, це заклик до честі і мужності. Будьте гідними такого звернення. Я, у свою чергу, зроблю все можливе для створення умов діяльності незалежного суду", - пообіцяв глава держави суддям.

"Вірю, що спільними зусиллями ми наблизимо Україну до європейського правового простору", - наголосив він.

Нагадаємо, В.Янукович бере участь у Х позачерговому З'їзді суддів України. На орієнтовному порядку денному з'їзду означаються питання обрання членів Ради суддів України, звільнення і призначення суддів КСУ, припинення повноважень і призначення членів ВРЮ, призначення членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, а також про затвердження положення про Раду суддів України.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Судова реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини