RU

Янукович пообіцяв міліції більше грошей

11.03.2010, 17:20

Президент України Віктор Янукович пропонує новому Міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову подати свої пропозиції щодо бюджетного забезпечення міліції на 2010 рік. Про це він заявив, представляючи нового главу відомства співробітникам МВС.

"Безумовно, ми разом з вами будемо працювати над нарощуванням бюджетних витрат", - сказав Президент, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ .

Він також представив співробітникам МВС Віце-прем'єр-міністра Володимира Сивковича, який, за його словами, і працюватиме з силовими і правоохоронними органами. "Я хотів би, щоб ви, Анатолію Володимировичу, і ваші колеги разом з Володимиром Леонідовичем відпрацювали багато напрямів, програм. З бюджетом ми місяць будемо працювати, через місяць його подадуть до Верховної Ради. Щоб ви використали цей час, подивилися уважно, що треба, і підійшли до оптимального вирішення цього питання з бюджету", - зазначив В.Янукович.

Він наголосив, що напрями, за якими треба буде працювати, це забезпечення органів внутрішніх справ транспортними засобами, сучасними засобами зв'язку, комп'ютерною, спеціальною технікою, озброєнням. "Наша мета - це сильна, дійова, оснащена і захищена міліція, яка відповідає державним стандартам і реформується відповідно до сучасних тенденцій", - сказав він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини