Янукович поклав відповідальність за корупцію на місцеву владу

15.09.2011, 13:45
Янукович поклав відповідальність за корупцію на місцеву владу - Фото
e7c1573f95fc2817083c7f26086c3ccf.jpg

Зі слів Януковича, негативні сигнали від підприємницьких кіл і простих громадян свідчать про те, що на місцевому рівні все більше працює механізм кругової поруки, коли місцеві чиновники, податківці, митники покривають один одного

Янукович поклав відповідальність за корупцію на місцеву владу

Президент України Віктор Янукович запевнив, що відповідальність за стан справ з корупцією будуть нести особисто керівники регіонів України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що корупція залишається однією з головних проблем на регіональному рівні. З його слів, з корупцією тісно пов'язаний і незадовільний рівень розвитку підприємництва і нерозвиненість регіональних ринків.

"Негативні сигнали від підприємницьких кіл і простих громадян свідчать про те, що на місцевому рівні все більше працює механізм кругової поруки, коли місцеві чиновники, податківці, митники покривають один одного. Я хочу вас попередити, що рівень контролю буде на порядок посилений. А відповідальність за стан справ з корупцією будуть нести особисто керівники регіонів", - сказав він.

Також президент констатував дефіцит ініціатив з подолання корупції в регіонах і очікування допомоги зверху. "Як свідчить наш аналіз, за останні роки корупція розквітла в держструктурах, які впливають на розв'язання актуальних питань, пов'язаних з правами громадян".

Він наголосив, що збитки, завдані державі від корупції, сягають мільярдів гривень, і це не додає авторитету жодному керівникові. "Це неприпустимо. Не можна допускати до влади тих, хто перетворює державну службу на годівницю. Всі повинні зрозуміти – ця лавочка прикривається назавжди. Для тих, хто не зрозумів, в Україні почалася масштабна антикорупційна кампанія", - сказав глава держави.

Корупція і боротьба з нею: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов