RU

Янукович поклав відповідальність за корупцію на місцеву владу

15.09.2011, 13:45
Янукович поклав відповідальність за корупцію на місцеву владу - Фото
e7c1573f95fc2817083c7f26086c3ccf.jpg

Янукович поклав відповідальність за корупцію на місцеву владу

Президент України Віктор Янукович запевнив, що відповідальність за стан справ з корупцією будуть нести особисто керівники регіонів України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що корупція залишається однією з головних проблем на регіональному рівні. З його слів, з корупцією тісно пов'язаний і незадовільний рівень розвитку підприємництва і нерозвиненість регіональних ринків.

"Негативні сигнали від підприємницьких кіл і простих громадян свідчать про те, що на місцевому рівні все більше працює механізм кругової поруки, коли місцеві чиновники, податківці, митники покривають один одного. Я хочу вас попередити, що рівень контролю буде на порядок посилений. А відповідальність за стан справ з корупцією будуть нести особисто керівники регіонів", - сказав він.

Також президент констатував дефіцит ініціатив з подолання корупції в регіонах і очікування допомоги зверху. "Як свідчить наш аналіз, за останні роки корупція розквітла в держструктурах, які впливають на розв'язання актуальних питань, пов'язаних з правами громадян".

Він наголосив, що збитки, завдані державі від корупції, сягають мільярдів гривень, і це не додає авторитету жодному керівникові. "Це неприпустимо. Не можна допускати до влади тих, хто перетворює державну службу на годівницю. Всі повинні зрозуміти – ця лавочка прикривається назавжди. Для тих, хто не зрозумів, в Україні почалася масштабна антикорупційна кампанія", - сказав глава держави.

Корупція і боротьба з нею: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини