RU

Янукович побажав Тимошенко успіху в суді

20.01.2011, 10:15
Янукович побажав Тимошенко успіху в суді - Фото
cd720ddeff7792eb674a9e067e587960.jpg

Янукович побажав Тимошенко успіху в суді
Президент України Віктор Янукович вважає, що екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко повинна понести відповідальність, якщо суд визнає її винною. До того ж глава держави наголосив, що хотів би, щоб вона довела свою невинність. Про це В.Янукович заявив в інтерв'ю американському телеканалу CNN.

"Юлія Тимошенко знайде можливість захистити себе (в суді, - ред.),і я - один із тих, хто зацікавлений у тому, щоб це сталося. Я хотів би, щоб вона довела, що обвинувачення проти неї неправдиві", - заявив В. Янукович, якого цитує "Комерсант-Україна".

За словами Президента, присудження не підлягає сумніву, а це означає коректність як виправдувального, так і звинувачувального вироку. "Якщо суд визнає її винною, вона має понести відповідальність, як і будь-яка інша людина", - додав глава держави.

Під час інтерв'ю журналіст CNN нагадав Президентові про те, що, "на думку багатьох українців, нинішня стабільність завойована ціною демократії". На це В. Янукович відповів, що демократичні зміни останніх років безповоротні: "Україна взяла курс на демократію і продовжить йти цим шляхом. А обвинувачення (на адресу влади, - ред.), які ми чуємо останнім часом, - це тимчасові неуспіхи".

Глава держави також додав, що саме демократизація країни є однією із найголовніших причин порушення кримінальних справ щодо колишніх чиновників, що допустили у минулому порушення закону.

"Ми повинні пояснити всім в Україні, що жити слід згідно із законом, тому що верховенство права - одне із найголовніших умов демократії. Звичайно, це відбувається хворобливо, і часто дуже політизовано. Але ми пройдемо цей період", - заявив Президент.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини