RU

Янукович: Питання терміну повноважень Ради має вирішувати народ

14.10.2010, 09:20
Янукович: Питання терміну повноважень Ради має вирішувати народ - Фото
166213e65f8b8c8cb338d9ffa1d240ff.jpg

Янукович: Питання терміну повноважень Ради має вирішувати народ

Президент України Віктор Янукович наголосив, що рішення про проведення виборів Президента і парламенту протягом одного року, а також продовження повноважень Верховної Ради має приймати український народ. Про це він заявив в інтерв'ю українській службі Бі-бі-сі.

Відповідаючи на питання, яким чином він бачить втілення своєї ідеї проведення виборів Президента і парламенту протягом одного року, а також чи допускається продовження повноважень Верховної Ради, В.Янукович сказав: "Я висловив це як мрію, яку мені хотілося б здійснити. А спосіб, як це можна зробити - це вже друге питання. На мій погляд, ніхто, крім українського народу, цього не може зробити. А політики повинні запропонувати людям, як це можна зробити. Безумовно, треба, щоб люди це питання проголосували. Можливо, термін роботи депутатів треба скоротити або збільшити. Нічого нового ми не вигадаємо. Весь світ через це вже пройшов. Я кажу, що нам треба реформувати виборчу систему. Зокрема приводити до ефективної системи систему виборів".

Також Президент не виключив можливість проведення референдуму з цих питань. "Це питання треба обговорювати. Тобто ідея не нова, вона не належить мені особисто, я про це багато разів чув і я погоджуюся з тим, що це треба робити. Як і вводити виборчу систему - пропорційну, мажоритарну або змішану. Люди не розуміють, що таке політична система, прості люди цього не розуміють! Тому треба враховувати це, - сказав глава держави, додавши, що ця дискусія скоро буде у парламенті. А я повинен створити всі умови для того, щоб ці питання були найближчим часом вирішені, і люди отримали відповідь".

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини