RU

Янукович і Партія регіонів втрачають рейтинги, але все ще в лідерах

12.07.2011, 17:46

Рейтинги Віктора Януковича і Партії регіонів продовжують падіння. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) в червні поточного року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМІС, в той же час, електоральна підтримка Януковича і регіоналів все-таки залишається найбільшою в Україні.

Рейтинги ВО Батьківщина та її лідера Юлії Тімошенко залишаються майже незмінними.

Загалом перша п'ятірка найбільш популярних серед всіх виборців кандидатів в президенти виглядає так: Янукович - 15%, Тимошенко - 11%, Арсеній Яценюк - 9%, Сергій Тігіпко - 6%, а п'яте місце ділять Петро Симоненко і Віталій Кличко - по 4% прихильників.

Янукович традиційно тримає свої позиції в східному (25%) і південному (17%) регіонах країни. Тимошенко має найкращі електоральні показники в центральному (15%) і західному (18%) регіонах. Ці регіони вона ділить з Яценюком - 9% і 15%, відповідно.

Якби в середині червня відбулися вибори до Верховної Ради, то найбільшу кількість голосів отримали б Партія регіонів - 13,5%, БЮТ - 10,9%, і Фронт змін - 7,7%. Наступні три місця посідають партії Сильна Україна - 4,3%, Компартія - 4%, і партія УДАР Віталія Кличка - 3,1%. Ще дві політичні сили отримали б понад одного відсотка голосів: ВО Свобода - 2,6%, Громадянська позиція - 1,3%.

Всеукраїнське опитування громадської думки КМІС провів 10-20 червня. Методом інтерв'ю опитано 2040 респондентів, що проживають у всіх областях України, Криму і Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і при дизайн-ефекті 1.5) не перевищує 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини