RU

Янукович піде на вибори "з відкритим лицем і правдою"

16.10.2008, 14:56

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович зі своєю політичною силою збирається іти на дострокові парламентські вибори "з відкритим лицем". Про це він заявив у прямому ефірі ТРК "Перший муніципальний канал" у Донецьку.

"Ми на вибори підемо з відкритим лицем, з правдою", - заявив політик, слова якого наводить "Українська правда".

Крім того, В. Янукович висловив впевненість, що Партії регіонів "вкотре доведеться рятувати країну, оскільки ситуація критична".

"Нам влада потрібна не для того, щоб сидіти і милуватися собою у кріслах влади, нам потрібна влада для того, щоб припинити той хаос, який є у країні", - сказав В. Янукович, висловивши впевненість у тому, що Партія регіонів "переможе Тимошенко", і що переможе український народ.

Нагадаємо, раніше лідер "регіоіналів" висловив переконання, що дострокові парламентські вибори все-таки відбудуться. Країна, за його словами, перебуває у кризовому становищі, вийти з якого можна лише шляхом виборів. У парламенті немає коаліції, а уряд "фактично не працює і робить все, щоб будь-якою ціною втримати владу", - пояснив свій кут зору В. Янукович. Крім того, він відзначив, що уряд, "вже сидить на валізах".

Досьє на Віктора Януковича >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини