RU

Янукович отримав побажання з Вашингтона, про які умовчала Банкова

03.03.2011, 14:55
Янукович отримав побажання з Вашингтона, про які умовчала Банкова - Фото
99296541f1bf83885cbdbf195b5f67f6.jpg

Янукович отримав побажання з Вашингтона, про які умовчала Банкова

Сьогодні Президент України Віктор Янукович провів телефонну розмову з Віце-президентом США Джозефом Байденом. Про факт такої бесіди повідомили у прес-службі глави української держави і у Посольстві США в Україні. Водночас кожна зі сторін наводить свої подробиці розмови.

У прес-службі Президента України зазначають, що під час бесіди сторони обговорили підсумки третього засідання українсько-американської Комісії зі стратегічного партнерства, яке відбулося у Вашингтоні 15 лютого 2011 року. Співрозмовники погодилися з думкою, що засідання у Вашингтоні відбулося успішно, і результати спільної роботи заслуговують високої оцінки.

Говорячи про розвиток демократії в Україні, В.Янукович наголосив, що високо цінує зусилля США зі зміцнення демократії у світі і увагу до розвитку демократичних інститутів в Україні. "Ми залишаємося відкритими до конструктивного діалогу з питань зміцнення демократії і верховенства права, а також реалізації відповідних реформ", - наголосив В.Янукович.

Також прес-служба повідомляє, що Президент України і Віце-президент США обговорили стан виконання взаємних зобов'язань у сфері ядерної безпеки. "Україна готова до подальшої роботи з метою вивезення всіх запасів високозбагаченого урану до Саміту з ядерної безпеки у 2012 році", - наголосив В.Янукович.

"Джозеф Байден подякував главі української держави за допомогу в евакуації громадян США із Лівії. Сторони також обговорили питання європейської інтеграції, кроки з поліпшення бізнес-клімату в Україні і створення найкращих умов для залучення іноземних прямих інвестицій", - сказано у повідомленні. "Зараз в Україні впроваджується ряд важливих реформ, які повинні докорінно модернізувати країну", - сказав В.Янукович. Також у прес-службі наголошують, що Дж.Байден дав позитивну оцінку початим в Україні реформам.

У свою чергу, в повідомленні про бесіду В.Януковича і Дж.Байдена від Посольства США, текст якої є у ЛІГАБізнесІнформ, сказано, що під час розмови Віце-президент подякував главі української держави за допомогу в реагуванні на ситуацію у Лівії. "Він (Дж.Байден, - ред.) наголосив, що наше (США, - ред.) стратегічне партнерство з Україною базується на наших загальних демократичних цінностях. У цьому контексті, Віце-президент наголосив на важливості уникати будь-якого вибіркового переслідування колишніх членів уряду, і щоб процес реформування виборчого законодавства був повністю недискримінаційним - це сприятиме інтеграції України в Європу, а також залученню прямих іноземних інвестицій в Україну", - наголосили у Посольстві.

Дж.Байден сказав також, що Сполучені Штати хочуть, щоб в Україні було якомога більше прямих іноземних інвестицій, "тому вони з Президентом В.Януковичем говорили про необхідність уникати будь-яких законів або дій, які б ускладнювали можливість здійснювати такі інвестиції".

Також Віце-президент США подякував Президенту України за тривалу співпрацю у справі про непоширення зброї масового знищення і відповідних матеріалів і наголосив на зацікавленості США у виконанні взаємних зобов'язань щодо вивезення усіх запасів українського високозбагаченого урану ще до Саміту з ядерної безпеки наступного року.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини