RU

Янукович обговорив з Портновим деталі судової реформи

02.08.2010, 15:04

Президент України Віктор Янукович зустрівся в Криму із заступником глави Адміністрації Президента Андрієм Портновим. Зустріч була присвячена питанням судової реформи, куратором яких А.Портнов став з квітня поточного року.

Як повідомляє прес-служба Президента, А.Портнов після закінчення зустрічі повідомив, що В.Янукович в контексті набуття чинності Закону "Про судоустрій і статус суддів" дав низку доручень Кабміну - зокрема, Міністерству юстиції. "Президент доручив виконати вимоги закону щодо створення в Україні Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, збільшити фінансування судових органів", - пояснив він.

Нагадаємо, 27 червня В.Янукович підписав Закон "Про судоустрій і статус суддів", який визначає правові засади організації судової влади і здійснення правосуддя в Україні. Закон передбачає створення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який буде працювати як суд касаційної інстанції. Таким чином, вважає законодавець, в судовій системі буде ліквідовано інститут подвійної касації і забезпечено єдиний підхід до розгляду подів в касаційному порядку.

Ухвалений парламентом новий закон про судоустрій (за - 260 голосів народних депутатів) викликав критику з боку опозиції. За словами віце-спікера, народного депутата від БЮТ Миколи Томенка, найближчим часом він буде оскаржений в КСУ.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Андрій Портнов: біографія і добірка новин>>>
Судова реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини