RU

Янукович обіцяв звільнення: перший - міністр охорони здоров'я?

16.05.2011, 11:56
Янукович обіцяв звільнення: перший - міністр охорони здоров'я? - Фото
e17b2cdd5a9afe11002f4f7f016acbef.jpg

Янукович обіцяв звільнення: перший - міністр охорони здоров'я?

Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець (на фото - праворуч), роботу якого минулого тижня розкритикував Президент Віктор Янукович, 13 травня написав заяву про відставку. Про це повідомляє ZN.UA. Заява передана Прем'єр-міністру Миколі Азарову.

Найвірогіднішими кандидатурами на пост голови МОЗу видання називає першого заступника глави відомства Олександра Аніщенка, главу Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяну Бахтєєву (Партія регіонів) і Олександра Орду. Останній займав у 2003-2007 рр. посаду заступника державного секретаря Міністерства охорони здоров'я, заступника і першого заступника глави МОЗ, а у 1995-2003 рр. був начальником управління охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації.

Нагадаємо, 12 травня Президент України В.Янукович під час засідання керуючої ради Комітету з економічних реформ вимагав від Прем'єра М.Азарова "обережно" і "негайно" реформувати медичну галузь. "Вже пройшов час адаптації міністра охорони здоров'я, Миколо Яновичу, але я не бачу результатів. Відверто вам кажу, я вже вам робив зауваження і ще раз хочу сказати: мене не задовольняє та ситуація, яка сьогодні склалася у Міністерстві охорони здоров'я. І не тільки мене", - сказав він.

Ілля Ємець: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини