RU

Янукович обіцяє усунути від влади тих, хто "вчепився за крісла"

24.12.2008, 17:52

Одним із головних питань на шляху опозиції буде "усунення від влади тих, хто сьогодні вчепився за ці крісла і думає, що ми й далі будемо дозволяти їм в них сидіти". Про це заявив глава опозиційного уряду, лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, В. Янукович наголосив: "Півроку тому ми вносили пропозицію відправити цей уряд у відставку. Нас тоді не підтримали в парламенті, і сьогодні ми розуміємо, чому нас тоді не підтримали комуністи. Півроку цей уряд продовжує знущатися над країною. Якщо цей уряд так відстоював продовження свого життя при владі, він мав виправити ситуацію. Але скажіть: чи змінилося щось на краще? Безумовно, ні! Тільки погіршилося".

За прогнозами В. Януковича, в найближчому майбутньому ситуація буде тільки погіршуватися, а соціальна криза - тільки наростати. "Сьогодні при владі працюють безвідповідальні політики, і їхня політика - колективна безвідповідальність... Сьогодні ми поставили питання: уряд і Президент мають піти у відставку", - наголосив глава опозиційного уряду.

Нагадаємо, під час попереднього засідання 18 грудня В. Янукович заявив, що березень наступного року стане останнім місяцем для чинної влади. "Ми будемо робити все, щоб влада якомога швидше пішла в небуття... Якщо вони самі цього не зроблять, це зроблять люди, і в найближчий час. Січень, лютий - це два місяці, які, можливо, у них ще є, а березень місяць буде останнім", - сказав він.

Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини