Янукович обіцяє реформувати всю політичну систему

01.02.2011, 10:55
Янукович обіцяє реформувати всю політичну систему - Фото
f5e3a3788388614187c51808288e52a3.jpg

За його словами, у 2010 році були зроблені тільки перші кроки у реформі державного управління. Поступово від реформи влади Президент обіцяє перейти до реформи всієї політичної системи, використавши механізм Конституційної Асамблеї

Янукович обіцяє реформувати всю політичну систему
Президент Віктор Янукович обіцяє реформу всієї політичної системи. Про це він заявив сьогодні під час виступу на відкритті восьмої сесії Верховної Ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович наголосив: "У 2010 році ми зробили перші кроки у реформі державного управління. Поступово від реформи влади ми перейдемо до реформи всієї політичної системи, використавши механізм Конституційної Асамблеї. Але всьому свій час. Політичною умовою реформ повинна бути стабільність і тісна взаємодія гілок влади, постійні комунікації і широкий суспільний діалог, подальший розвиток принципу розподілу влади, посилення ролі її судової гілки. І водночас ми повинні зробити все для посилення ефективності парламентської роботи і виходу політичних сил зі стану протистояння".

Нагадаємо, на цій сесії парламент також планує внести зміни до Конституції і продовжити термін повноважень нинішньої Верховної Ради до жовтня 2012 року, прийняти законопроект з пенсійної реформи і новий митний кодекс.

Крім того, планується розглянути у другому читанні трудовий і житловий кодекси.

Закриття восьмої сесії планується на 8 липня 2011 року. 15 липня почнуться літні "депутатські канікули".

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами