RU

Янукович обіцяє Донбасу вільну російську мову

02.02.2010, 14:52

Кандидат у президенти України, глава Партії регіонів Віктор Янукович заявляє, що одразу після перемоги його на виборах буде прийнято закон про мови і створені всі умови для застосування в Україні російської мови. Про це він заявив під час зустрічі з трудовими колективами міст Єнакієве і Кіровське Донецької області.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, лідер опозиції наголосив, що російська мова буде вільно використовуватися у всіх сферах життя, враховуючи охорону здоров'я, освіту і судочинство.

В.Янукович також наголосив, що одразу після виборів у країні буде проведено реформу системи освіти. Вона передбачатиме повернення України до десятирічки. "Ми повернемося до 10 років навчання і дамо нашим дітям змогу після 10-го класу або отримати спеціальність, або вступити до вишу. Також ми зробимо так, щоб вчителі мали змогу бути присутніми на екзаменах своїх учнів, щоб їх не відокремлювали від них, щоб викладачі бачили, як їхні вихованці проходять випробування, роблять перші самостійні кроки у доросле життя", - зазначив він, додавши, що реформа системи освіти обов'язково врахує цей момент.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини