RU

Янукович не збирається контролювати, яких героїв шанують українці

25.02.2011, 14:15

Президент України Віктор Янукович заявляє, що владі треба шукати шлях об'єднання нації. Про це глава держави сказав сьогодні в ефірі телепроекту "Розмова з країною", відповідаючи на питання львів’ян про те, як глава держави ставиться до Сталіна, Шухевича, Бандери і Голодомору.

В.Янукович зазначив, що історія дала оцінку Сталіну. "Безумовно, Україна не переглядатиме своє негативне ставлення до цієї історичної фігури", - сказав Президент України.

Щодо Голодомору, В.Янукович зазначив, що вже неодноразово висловлював свою позицію з цього питання. "Голодомор був організований щодо багатьох людей, що проживали у сільській місцевості, в яких вилучалося зерно, продукти харчування і в Україні, і на Кубані, і у Казахстані, і у Білорусі. Це справді був геноцид до цих людей. І це зробила та влада на чолі зі Сталіним. Це моя думка", - наголосив глава держави.

"Щодо Шухевича і Бандери. В жодному разі нам не треба шукати прості відповіді на складні питання. Дуже важливо пам'ятати, що ми не повинні шукати розбіжності серед наших громадян. Треба шукати шляхи, як об'єднуватися. А хто буде вірити в яких героїв - нехай вірять, ніхто нікому не забороняє. Слава Богу, ми живемо у демократичній країні", - сказав В.Янукович.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини