RU

Янукович не відступить від русифікації

22.10.2008, 15:36

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович запевнив, що "регіонали" не знімають з порядку денного питання про прийняття закону про державну службу, в якому передбачається обов'язкове знання держслужбовцями, крім державної української, ще й російської мови.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, В. Янукович сказав: "Закон є. Я думаю, як тільки ми прийдемо до влади, ми обов'язково його приймемо".

Крім того, політик відзначив, що Партія регіонів як і раніше не відмовляється від питання про надання російській мові статусу другої державної. "Ми ні від чого не відмовилися", - наголосив він. В. Янукович назвав провокаціями розмови про те, що в Партії регіонів ніби немає одностайності з питання надання російській мові статусу другої державної. "Це питання, ми також вважаємо, ніколи не буде зняте з порядку денного, поки ми його не вирішимо", - резюмував нардеп.

Нагадаємо, раніше народний депутат, колишній член Партії регіонів Тарас Чорновіл заявив, що Партія регіонів не хоче і не може зробити російську мову другою державною. "Другу державну мову ввести неможливо жодним чином. Не можна своїм виборцям так вішати лапшу на вуха. Для внесення змін до Конституції про другу державну мову треба мати 300 підписів, а їх немає і ніколи не буде", - наголосив Т. Чорновіл.

Досьє на Віктора Януковича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини