RU

Янукович не прийшов на нараду до Ющенка

18.05.2009, 14:43

Під головуванням Президента України Віктора Ющенка у Секретаріаті глави держави проходить нарада з участю вищого керівництва держави і лідерів політичних сил з питань узгоджених дій із подолання кризових явищ. У нараді беруть участь Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, Голова ВР Володимир Литвин, Секретар РНБО Раїса Богатирьова, Голова Нацбанку Володимир Стельмах, представник Партії регіонів Микола Азаров.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, головна мета наради - обговорення єдиного загальнонаціонального антикризового плану, зокрема виконання положень Меморандуму з МВФ і ситуація, що склалася на газовому ринку.

Говорячи про співпрацю України з МВФ, В.Ющенко висловив занепокоєння тим, що законопроекти, що стосуються банківської системи і повинні бути прийняті до кінця травня, не готові до розгляду в парламенті. Досі не внесено в парламент законопроект про процедури розв'язання питань проблемних банків, спільно розроблений урядом і Національним банком, і ще два законопроекти. Президент наголосив, що чекає від учасників наради конструктивного діалогу, який дасть практичні результати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на нараду до Президента запрошені Прем'єр-міністр, Голова Верховної Ради, Голова Національного банку і лідер Партії регіонів Віктор Янукович.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини