RU

Янукович не хоче показувати свій акціонерний капітал

23.07.2010, 12:50

В Адміністрації Президента України відмовилися повідомити, до складу засновників яких підприємств належить глава держави Віктор Янукович. Відмова міститься у листі першого заступника глави адміністрації Олени Лукаш у відповідь на відповідний запит Української правди.

Як зазначає видання, зокрема, у листі сказано: "Згідно зі статтею 37 Закону "Про інформацію" не підлягають обов'язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитам офіційні документи, які містять конфіденційну інформацію і інформацію, щодо особистого життя громадян".

О.Лукаш також послалася на те, що "збір, зберігання, використання і поширення конфіденційної інформації, зокрема інформація про особисте життя фізичної особи, без його згоди не допускається".

"Слід зазначити, що в окремих випадках інформація, яку ви запитуєте, виходить за межі наданих вам прав на вільне отримання відкритої за режимом доступу інформації", - також заявила О.Лукаш.

Нагадаємо, у своїй декларації про прибутки В.Янукович зазначив, що у нього є внески у статутні капітали підприємств, установ і організацій номінальною вартістю 6,5 тис. грн.

Крім того, зазначає видання, лист від О.Лукаш був отриманий з порушенням закону "Про інформацію", який надає місяць для відповіді на запит. Запит було зареєстровано в Адміністрації Президента 5 червня поточного року, а відповідь О.Лукаш підписана 20 липня.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини