RU

Янукович назвав ключовий пріоритет зовнішньої політики України

01.03.2010, 15:55

Європейська інтеграція є ключовим пріоритетом для України. Про це заявив Президент України Віктор Янукович після закінчення зустрічі з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, В.Янукович зазначив: "Для України європейська інтеграція - це ключовий пріоритет зовнішньої політики, а також стратегія здійснення системних соціально-економічних реформ".

За словами В.Януковича, під час зустрічі окрема увага була приділена питанню поновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і приведенню економіки України у "робочий стан". Президент наголосив, що у зв'язку з цим Київ розраховує на відповідну підтримку Європейського Союзу щодо надання макрофінансової допомоги.

В.Янукович також зазначив, що під час зустрічі сторони визначили пріоритетні сфери співпраці. "Ми досягли згоди, що ключовим завданням є продовження перемовин щодо укладення Угоди про асоціацію, враховуючи створення поглибленої всеосяжної зони вільної торгівлі", - сказав він.

В.Янукович запевнив, що Україна готова виконувати свої зобов'язання щодо безперебійного постачання газу європейським споживачам, і для реалізації цієї мети Київ постарається значно підвищити рівень партнерських відносин з Росією. В.Янукович заявив і про готовність України до створення внутрішнього ринку газу. "Вважаємо, що надто необхідне створення ринку газу, і ми готові прийняти закон про внутрішній ринок газу... І це також укріпить довіру до нас на Сході і Заході", - зазначив він.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини