RU

Янукович назвав Голодомор цілеспрямованим злочином Сталіна

25.10.2010, 18:00
Янукович назвав Голодомор цілеспрямованим злочином Сталіна - Фото
5a094f37bf81abcecf7cba20d5156c0e.jpg

Янукович назвав Голодомор цілеспрямованим злочином Сталіна

Президент України Віктор Янукович називає Голодомор 1932-33 років цілеспрямованим злочином і запевняє, що в Україні за цей злочин завжди будуть засуджувати сталінський режим. Про це він заявив під час спільної прес-конференції з Прем'єр-міністром Канади Стівеном Гарпером, відповідаючи на питання канадських журналістів.

"Це жахлива подія в історії українського народу, в історії сусідніх з Україною народів - Білорусі, Росії, Казахстану, це справді був цілеспрямований злочин проти власного народу і люди, які загинули під час Голодомору... безліч людей, це були наші предки, це люди, яких втратила країна, втратили сім'ї, і ця пам'ять для сучасного суспільства залишається святою. Ми завжди будемо засуджувати той режим сталінський, який в ті роки здійснив цей злочин", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Канади зазначив: "Це, можливо, один із найбільших історичних злочинів проти людей, внаслідок якого загинули... мені сьогодні сказали, що навіть неможливо точно підрахувати, скільки, але декілька мільйонів осіб. І найстрашніше, що ці люди загинули внаслідок спланованих дій. Я думаю, що цей монумент, цей музей (музей пам'яті жертв Голодомору у Києві, - ред.) повинен бути нагадуванням про те, наскільки важливі свобода, демократія і незалежність, і тому, що ми не повинні забувати про необхідність їх відстоювати".

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Голодомор: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини