RU

Янукович наполягає на переформатуванні коаліції

02.09.2008, 13:23

Парламентську коаліцію необхідно переформатувати. У іншому випадку в Україні доведеться оголошувати дострокові парламентські вибори. Про це сьогодні в інтерв'ю журналістам заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Янукович вважає, що нинішня парламентська більшість має визнати: її вже не існує. У цьому випадку, на його думку, виникає питання, хто буде відповідати за якість роботи влади. "Питання тут очевидне: треба переформатувати сьогодні в парламенті більшість або йти на дострокові вибори", - сказав він.

Водночас, В. Янукович вважає, що дострокові вибори не вирішать політичних проблем, а будуть надалі виснажувати економіку України.

Відповідаючи на питання журналістів, чи можлива коаліція Партії регіонів та БЮТ, В. Янукович сказав: "Нічого нереального не буває, але сьогодні такої пропозиції не було і немає. Ні з боку Партії регіонів, ні з боку інших партій".

"Треба вирішити головне питання, дати відповідь, існує коаліція чи ні. І ми вимагаємо визнання того, що коаліції немає двома фракціями парламенту - "Нашою Україною - Народною Самообороною" та фракцією БЮТ", - наголосив лідер українських "регіоналів".

Нагадаємо, раніше лідер "Єдиного центру", народний депутат Ігор Кріль заявив, що БЮТ та Партія регіонів вже створили нову коаліцію.

21 серпня Конституційний Суд України почав розгляд справи щодо конституційності існування демократичної коаліції після виходу із неї двох депутатів. Конституційне подання до КСУ із цього питання зробили 105 депутатів.

Необхідність офіційного тлумачення таких питань депутати обґрунтували тим, що 6 червня 2008 року народні депутати Юрій Бут ("Наша Україна - Народна самооборона") та Ігор Рибаков (БЮТ), які входили до складу коаліції демократичних сил, заявили про свій вихід зі складу більшості. В результаті чисельний склад коаліції скоротився до 224 народних депутатів.

Досьє на Віктора Януковича>>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини