RU

Янукович написав книжку "Як Україні жити далі"

16.12.2008, 13:44

Вийшла друком книжка лідера Партії регіонів Віктора Януковича "Як Україні жити далі (Статті. Виступи. Міркування)". Про це він повідомив в ефірі телеканалу "ICTV" у понеділок ввечері.

"Я в цій книзі об'єднав всі статті разом для того, щоб читачі, політики подивилися, які ми робили висновки з 2007 року, коли ми почали виконувати свої зобов'язання перед країною в уряді. І потім - як було зруйновано цю коаліцію, створену нами, як було дестабілізовано ситуацію в країні, і що сталося після дострокових виборів з країною", - сказав В. Янукович.

Крім того, політик робить у своїй книзі прогноз на майбутнє. "Я впевнений у тому, що дуже скоро ця влада піде в небуття, її не буде, і ми разом з українським народом, разом з конструктивно налаштованими політиками об'єднаємося, вийдемо з цієї кризи і будемо розвивати країну заради майбутнього, заради наших дітей", - відзначив він.

Тираж книги, написаної головним "регіоналом" країни, становить 10 тисяч примірників. Збірка складається з трьох розділів, присвячених діяльності антикризової коаліції та її уряду, виборчої кампанії 2007 року і діяльності Партії регіонів.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини