RU

Янукович налаштовує МВС на принципову боротьбу з корупцією

11.03.2010, 17:10

Президент України Віктор Янукович обіцяє у разі потреби попросити парламент наблизити строки вступу у дію антикорупційних законів. Про це він заявив, представляючи нового Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова керівництву відомства.

"Ми найближчим часом почнемо разом з вами системний наступ на таке злочинне явище, як корупція. Ви знаєте про те, що прийнято цілий ряд антикорупційних законів, вони поступово набуватимуть чинності. Низка таких законів набуде чинності вже з 1 квітня, інші - вже з другого півріччя. Але я вважаю, що ми будемо радитися, збиратися з колегією МВС і, якщо треба будемо наближати строки вступу внаслідок цих антикорупційних законів, будемо звертатися до Верховної Ради для того, щоб переглянути ці строки", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ .

Президент також наголосив, що буде створено державний антикорупційний орган, який займеться втіленням цих законів у життя за європейським зразком. "Ми знаємо, що корупція роз'їдає владу і завдає збиток країні на багато мільярдів. І боротьба з корупцією буде принциповою", - наголосив він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини