RU

Янукович на сесії ПАРЄ: Українська опозиція - корупціонери

21.06.2011, 16:05
Янукович на сесії ПАРЄ: Українська опозиція - корупціонери - Фото
7d9f0ee7e81cbc6b050b297972228b83.jpg

Янукович на сесії ПАРЄ: Українська опозиція - корупціонери

Президент України Віктор Янукович заявляє, що, прикриваючись статусом опозиції, колишні чиновники намагаються уникнути відповідальності за корупцію. Про це він сьогодні сказав під час виступу на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі президента, Янукович наголосив: "Сьогодні можна почути, що іноді ми приймаємо жорсткі рішення. Але зараз перед нами стоять особливі завдання. Після років стагнації потрібен якісний прорив. Наше основне завдання - забезпечити проведення внутрішніх реформ для досягнення європейських норм і стандартів у всіх сферах життя на основі верховенства права". "В Україні почато масштабну антикорупційну кампанію. Політика на викорінювання цього ганебного явища є моєю непохитною позицією", - наголосив він.

"Водночас наші зусилля, особливо щодо рішучого викорінювання корупції, наштовхуються на опір людей, які звикли збагачуватися за державний кошт. Саме корупція сьогодні є основною загрозою для України. І у мене є політична воля її подолати, незважаючи на посади або політичну приналежність", - сказав Янукович. "Ці процеси набирають обертів. Порушені сотні кримінальних справ проти представників нинішньої і колишньої влади. Водночас, прикриваючись статусом опозиції, колишні високопоставлені особи намагаються уникнути відповідальності за корупційні вчинки, що не мають нічого спільного з політичною діяльністю", - резюмував він.

"Пропонуємо оцінювати ситуацію в Україні, з огляду на об'єктивні чинники, а не політичні заяви. Ми готові вести активний діалог і надавати об'єктивну інформацію про ситуацію у нашій державі. Однак остаточну відповідь на всі питання має дати суд", - наголосив президент.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини