RU

Янукович на два дні відлетів у Давос

27.01.2011, 09:40
Янукович на два дні відлетів у Давос - Фото
c9ee0d58aca4eabf7151543a6da0a579.jpg

Янукович на два дні відлетів у Давос

27-28 січня відбудеться робочий візит Президента України Віктора Януковича у Швейцарію для участі у заходах Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі. Про це заявив глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

Як повідомляє прес-служба Президента України, 27 січня В.Янукович візьме участь в інтерактивній дискусії, організованій австрійським урядом і Організацією економічного співробітництва і розвитку, на тему "Від Австрії до Центральної Азії: інвестиції і тенденції конкурентоздатності на наступне десятиріччя". Цей захід, серед іншого, буде присвячений підготовці регіонального саміту ВЕФ з питань економічного розвитку країн Східної Європи і Центральної Азії, який відбудеться 8-9 червня у Відні.

28 січня глава української держави виступить у Давосі на сьомій українській ланч-конференції "Старт для змін". Під час цього традиційного заходу планується у неформальній обстановці - за участю Президентів України і Польщі, провідних політиків і бізнесменів світу - оцінити можливі переваги від проведення в обох країнах фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Цього ж дня у межах щорічного засідання ВЕФ В.Янукович як співдоповідач візьме участь у спеціальній інтерактивній сесії високого рівня "Енергетичне майбутнє Європи". Під час цього заходу будуть розглянуті напрями гарантування енергетичної безпеки Європи, забезпечення надійних і конкурентоздатних постачань енергоносіїв, геополітичні аспекти енергетичної політики, а також розвиток альтернативної енергетики.

За словами С.Льовочкіна, Президент України збирається акцентувати, серед іншого, на важливості і актуальності чорнобильської проблематики, належної реалізації "чорнобильських проектів". В.Янукович зверне увагу на ряд відповідних заходів, які відбудуться весною у Києві, зокрема на міжнародній конференції високого рівня "Двадцять п'ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього".

С.Льовочкін повідомив, що майданчик Давоського форуму буде ефективно використаний для проведення двосторонніх зустрічей В.Януковича, зокрема з Президентом Азербайджанської Республіки, Президентом Польщі, Генеральним секретарем ООН, Президентом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Планується також, що Президент України дасть інтерв'ю представникам провідних світових ЗМІ, зокрема виданням "Washington Post" і "The Wall Street Journal", а також телекомпанії "BBC".

Нагадаємо, у швейцарському курортному місті Давос 26 січня відкрилася чергова сесія Всесвітнього економічного форуму. Президент РФ Дмитро Медведєв, виступаючи на церемонії відкриття Давоського форуму, закликав країни вплинути "якщо не на ідеологію, то на соціально-економічне коріння тероризму".

У зв'язку з терактом у "Домодєдово" програма перебування Д.Медведєва у Давосі, за словами прес-секретаря глави російської держави Наталії Тимакової, була скорочена. Заходи, заплановані у Давосі за участю Д.Медведєва, проведе перший віце-прем'єр уряду РФ Ігор Шувалов.

Всесвітній економічний форум у Давосі проходитиме з 26 по 30 січня.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини