RU

Янукович ініціює "повернення професіоналів" до МВС і СБУ

12.03.2010, 14:35

Президент України Віктор Янукович ініціює істотний перегляд кадрового складу правоохоронних органів. Про це він заявив під час координаційної наради з керівництвом правоохоронних органів.

"Ми повинні переглянути кадровий склад, щоб позбутися випадкових людей, але я хочу наголосити, що всі хто професійно, чесно і самовіддано виконує свої обов'язки на своїх посадах, мають залишитися", - заявив В.Янукович, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава держави також закликав керівників правоохоронних органів не допустити повторення ситуації 2005 року, коли "без якихось підстав з правоохоронних органів були звільнені тисячі професіоналів". "Нам з вами необхідно деполітизувати систему правоохоронних органів. І я хотів би почути пропозиції щодо повернення професіоналів і поновлення їх на своїх посадах. Це необхідно зробити", - наголосив глава держави.

Водночас, говорячи про нових керівників Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, В.Янукович зазначив: "Це лише фахівці своєї справи, які досконало володіють всіма тонкощами професії".

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини