Янукович: Ні на які майдани нормальні люди не підуть

04.02.2010, 16:40

Нормальні люди не вийдуть на майдани. Так прокоментував кандидат на пост Президента, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заяву

Нормальні люди не вийдуть на майдани. Так прокоментував кандидат на пост Президента, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заяву Юлії Тимошенко про те, що у разі підписання нинішнім главою держави змін до Закону про вибори Президента, вона збере людей на Майдані.

Як повідомили у прес-службі ПР, В.Янукович зазначив: "Не підуть люди ні на які Майдани. Людям вже набридла її брехня, авантюрна політика та її нездатність ефективно управляти урядом. Тому вибори пройдуть, і вона дуже скоро піде. Народ цього дуже хоче і чекає. Тому, повторюся, ні на які майдани нормальні люди не підуть. Підуть одиниці, любителі тих же "страв", які так любить їсти Тимошенко – бруд, брехню, наклеп і обман. Ось таке "суспільство" може там зібратися".

Він вважає, що подібна заява Ю.Тимошенко - це "ознака її слабкості і розуміння того, що вона програє, і вже залишилися не просто дні, а лічені години до настання кінця їхнього бездарного правління".

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко не виключила повторення Майдана 2004 року у разі масштабних фальсифікацій президентських виборів. Так, вона зазначила: "Якщо цей Закон (зміни до Закону про вибори Президента, прийняті парламентом вчора, - ред.) набуде чинності завдяки підпису нинішнього Президента... і якщо нам не вдасться у технічному, організаційному порядку забезпечити чесне волевиявлення людей і чесне підбиття підсумків такого волевиявлення, ми будемо піднімати людей, у цьому немає жодних сумнівів".

Сьогодні Президент Віктор Ющенко підписав зміни до Закону про вибори Президента, прийняті вчора Верховною Радою.

Юлія Тимошенко: біографія добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>