RU

Янукович: Ні на які майдани нормальні люди не підуть

04.02.2010, 16:40

Нормальні люди не вийдуть на майдани. Так прокоментував кандидат на пост Президента, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заяву Юлії Тимошенко про те, що у разі підписання нинішнім главою держави змін до Закону про вибори Президента, вона збере людей на Майдані.

Як повідомили у прес-службі ПР, В.Янукович зазначив: "Не підуть люди ні на які Майдани. Людям вже набридла її брехня, авантюрна політика та її нездатність ефективно управляти урядом. Тому вибори пройдуть, і вона дуже скоро піде. Народ цього дуже хоче і чекає. Тому, повторюся, ні на які майдани нормальні люди не підуть. Підуть одиниці, любителі тих же "страв", які так любить їсти Тимошенко – бруд, брехню, наклеп і обман. Ось таке "суспільство" може там зібратися".

Він вважає, що подібна заява Ю.Тимошенко - це "ознака її слабкості і розуміння того, що вона програє, і вже залишилися не просто дні, а лічені години до настання кінця їхнього бездарного правління".

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко не виключила повторення Майдана 2004 року у разі масштабних фальсифікацій президентських виборів. Так, вона зазначила: "Якщо цей Закон (зміни до Закону про вибори Президента, прийняті парламентом вчора, - ред.) набуде чинності завдяки підпису нинішнього Президента... і якщо нам не вдасться у технічному, організаційному порядку забезпечити чесне волевиявлення людей і чесне підбиття підсумків такого волевиявлення, ми будемо піднімати людей, у цьому немає жодних сумнівів".

Сьогодні Президент Віктор Ющенко підписав зміни до Закону про вибори Президента, прийняті вчора Верховною Радою.

Юлія Тимошенко: біографія добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини