RU

Янукович і Медведєв усамітнилися у резиденції "Горки"

26.11.2010, 13:10

Президент України Віктор Янукович прибув з робочим візитом у Російську Федерацію для участі у четвертому засіданні Українсько-російської міждержавної комісії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, російський лідер Дмитро Медведєв зустрів В.Януковича у державній резиденції "Горки". Після цього почалася зустріч президентів у форматі "віч-на-віч".

Очікується, що під час сьогоднішнього візиту Україна і Росія підпишуть декілька документів. До підписання підготовлені протокол про внесення змін і доповнень до міжурядової угоди про співпрацю у галузі дослідження і використання космічного простору в мирних цілях, угода між Міністерством сільського господарства Росії і Міністерством аграрної політики України про співпрацю у сфері випробування і охорони прав на сорти рослин, план взаємодії між міністерствами закордонних справ двох країн на 2011 рік і підсумковий протокол засідання міждержкомісії, що містить конкретні завдання з подальшого розвитку російсько-української співпраці.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини