RU

Янукович: Імідж України не повинен страждати через легкодумство Тимошенко

12.01.2011, 16:13
Янукович: Імідж України не повинен страждати через легкодумство Тимошенко - Фото
25475307d84efbf2c6b5830dae275c8f.jpg

Янукович: Імідж України не повинен страждати через легкодумство Тимошенко

Президент України Віктор Янукович наголосив, що імідж України не повинен страждати через дії екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це він заявив в інтерв'ю представникам провідних японських ЗМІ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Президента, відповідаючи, зокрема, на питання про нецільове використання коштів, отриманих Україною за Кіотським протоколом екс-прем'єр-міністром Ю.Тимошенко, В.Янукович відзначив: "Дійсно, на жаль, попередній уряд використав частину цих коштів не за призначенням. Тому завдання новому уряду було поставлено чітко: ці кошти відновити. І нинішній уряд прийняв непросте в умовах фінансової кризи рішення про виділення коштів із загального фонду Державного бюджету України, за рахунок інших чутливих статтей видаткової частини, з метою відновлення отриманого від Японії фінансового ресурсу".

"До 20 травня 2010 року наш уряд зробив все, щоб ці гроші були в розпорядженні Національного агентства екологічних інвестицій. Ми зробили це зашкодивши, повторюю, іншим програмам. Але у нас не було іншого шляху", - резюмував глава держави. "Імідж України не повинен страждати через легкодумство колишніх чиновників, які так безвідповідально повели себе з цими коштами", - додав він.

Нагадаємо, 17-21 січня 2011 року Президент України відвідає Японію з офіційним візитом.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини