RU

Янукович: Китай для нас стратегічний партнер і гарант ядерної безпеки

20.06.2011, 11:55
Янукович: Китай для нас стратегічний партнер і гарант ядерної безпеки - Фото
099b56e48343587ae9c9f9f1bbd70a13.jpg

Янукович: Китай для нас стратегічний партнер і гарант ядерної безпеки
Україна розглядає Китай як стратегічного партнера та одного з гарантів ядерної безпеки України. Про це заявив президент України Віктор Янукович в інтерв'ю агентству Сіньхуа.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі президента, Янукович зазначив: "Україна розглядає Китай як одну з провідних країн світу з величезним авторитетом на міжнародній арені. Китайська Народна Республіка для нас - стратегічний партнер, один із гарантів ядерної безпеки України. Тому активний розвиток відносин з Китаєм - один із пріоритетів нашої зовнішньої політики. Більше того, плідне економічне співробітництво з Китаєм ми вважаємо одним із визначальних чинників успішної модернізації національної економіки України".

"Ми твердо налаштовані розширити горизонти нашої співпраці, і звичайно у нас є пропозиції, які ми обговоримо з головою КНР. Я переконаний, що ми зобов'язані використати активний політичний діалог для подальшого розвитку потенціалу українсько-китайських відносин на благо наших народів", - наголосив він.

"По суті, ми виходимо на новий рівень відносин між нашими країнами. Це дасть змогу сконцентрувати спільні зусилля на реалізацію масштабних взаємовигідних проектів співпраці", - додав глава української держави.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини