RU

Янукович хоче швидкого суду над Тимошенко

08.07.2011, 12:42
Янукович хоче швидкого суду над Тимошенко - Фото
673e986cc295ef773b9393271ba85f12.jpg

Янукович хоче швидкого суду над Тимошенко

Президент України Віктор Янукович стверджує, що не бажає зла екс-прем'єру Юлії Тимошенко, але виступає за те, щоб судовий процес відбувся якомога швидше. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання російських журналістів.

Янукович запевнив, що не втручається в справу Тимошенко - за право в Україні відповідають прокуратура і суд.

"Ви уявляєте собі будь-яке моє необережне втручання в цю систему, до чого воно може призвести? Тому я стараюся не втручатися в ці процеси і не робити передчасних висновків… Висновки зроблять правоохоронні органи, а точку поставить суд. Я, звичайно, за те,.. щоб якнайшвидше пройшов цей процес", - наголосив глава держави.

З його слів, поки що рано чіпляти до Тимошенко ярлики: "Тільки суд може дати відповідь, більше ніхто. Презумпція невинності".

При цьому Янукович зазначив, що не бажає зла Тимошенко і жодного разу її не образив. "Я жодного разу не образив і не принизив Тимошенко. Я ніколи собі цього не дозволяв робити - як людина, як чоловік, ну і як президент. Я навіть зараз не засуджую її за той спосіб захисту, який вона обрала. Вона захищається так, як вважає потрібним, і ви бачите, що я їй в цьому не заважаю. Вона, напевно, в історії не тільки України, але й інших країн стала в цьому плані зіркою зараз, весь час її показують", - додав він.

Янукович починав відповідати на це питання українською мовою, потім зупинився і перейшов на російську - як він пояснив, з поваги до російських журналістів.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини