RU

Янукович хоче, щоб українські чиновники відпочивали у Криму

23.06.2010, 13:25

Президент України Віктор Янукович хоче, щоб українські чиновники відпочивали у Криму, і ініціює прийняття спеціальної програми з розвитку кримського регіону. Про це він заявив сьогодні під час розширеного засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Янукович наголосив: "У нас з вами є перлина України - Крим. Так чому ж стільки років руйнується інфраструктура відпочинку в Криму? Чому не створюється система туристичної галузі? Чому в такому занепаді комунальне господарство?"

До того ж глава держави звернувся до Прем'єр-міністра Миколі Азарова і спікера Володимира Литвина з пропозицією спільно відпрацювати спеціальний закон щодо Крима, який передбачав би відновлення інфраструктури півострова.

"А то він самостійно не в змозі нічого зробити. А якщо це все так і буде, як зараз, я вам скажу, що соромно буде туди їздити. І невипадково більшість чиновників їдуть відпочивати не в Крим, а за кордон, а треба їхати у Крим відпочивати, шановні колеги, і вкладати в Крим душу і серце, щоб нам не соромно було туди їздити", - заявив він.

В.Янукович запропонував прийняти окрему спеціальну програму для розвитку Автономної Республіки Крим.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини