RU

Янукович хоче розширити співпрацю Казахстану і України

07.04.2010, 17:10

Президент України Віктор Янукович пропонує розширити запропонований Казахстаном План дій Україна-Казахстан на 2010-2011 роки. Про це він заявив сьогодні в Астані під час зустрічі з Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим.

"Дякую вам за пропозицію - план дій Дорожня карта-3, я її вивчив, вона потребує певного доопрацювання - значного розширення", - сказав В. Янукович, якого цитує "Новини-Казахстан". "Я хотів би запропонувати у ваш візит в Україну у другому півріччі цього року, щоб ми вже почали конкретні кроки разом з вами, а зараз на рівні урядів ми дамо доручення, щоб ця Дорожня карта була покладена в основу наших спільних дій", - додав Президент України.

Він зазначив, що українська сторона отримала "вже реальні, конкретні проекти у всіх напрямах - і галузі сільгоспмашинобудвання, і паливно-енергетичного комплексу". "Ми можемо значно покращити рівень нашого товарообігу", - впевнений В.Янукович. Він вважає, що нинішній візит української делегації в Казахстан відкрив "нову сторінку у відносинах наших держав".

Зі свого боку Президент Казахстану зазначив: "Ми відзначаємо як знак великої поваги до нас, що ви після Євросоюзу і Росії свій перший візит, після обрання здійснюєте у Казахстан". Він зазначив, що Казахстан надає великого значення зміцненню дружби і співпраці з Україною. "Ми завжди говоримо, що народи наших країн пов'язують вікові історичні і культурні пута - духовну спадщину Тараса Шевченка як у вас, так і у нас поважають і люблять", - наголосив Президент Казахстану.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини